..

 

 

 رنگقیمت نقاشی ساختمان - رنگ کار ساختمان - کاغذدیواری -  نمای ساختمان  -  رنگ ساختمانی  - رنگ نمای ساختمان - رنگ جوتنرنگ عایق - نقاشی  مدرن - نقاشی سه بعدی - بازسازی ساختمان     تماس: 66942049 - 66121568

 

ada

 

تبلیغات سایت نقاشی

------------------

رنگ ساختمان

قیمت رنگ ساختمان

رنگ مخصوص نما

تعرفه نقاشی ساختمان

اجرای کاغذدیواری

تماس:66125537

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

رنگ و دکوراسیون سالن

 انتخاب رنگ برای سالن

 

  در اصل تعریف رنگها در دکوراسیون یک تعریف مشخص و بسیار دقیق و قطعی نیست اما رنگهای  زنده و با براقیت خاص و خنثی ، چشم را خسته نکرده  و ضمن ساده گی وزیبایی در عین حال روح و روان افراد ساکن را آرامش می دهد.اصولا در نقاشی سالن رنگ های مانند رنگ سفید،رنگ سیاه ، رنگ خاکستری 

 رنگ آمیزی ساختمان

ورنگهای دیگر همچنین رنگ بژ روشن، رنگ عاج ، رنگ کرم ، تن های  از رنگ قهوه ای،رنگ خاکی و...را می توان در نظر گرفت و خیلی وقت ها رنگ آبی و رنگ سبز در این چهارچوب قرار می گیرد.
استفاده از رنگ در دکوراسیون سالن از سخت ترین مرحله آن به شمار می آید اینکه درنهایت چه بدست می آید دکوراتیوها را بسیار نگران می کند. چون آنچه که مد نظر است بایستی درپایان کار تامین گردد به همین خاطر از هر روشی که شما را به نتیجه کار می رساند باید استفاده کرد مثلا از رنگ لوازم ، پارچه ها ،و یک رنگ با تن های متفاوت و ازنمونه های گوناگون باید بهره جست عموما سالنی که با رنگ سفید چیدمان شده بالشهای با نقش سیاه وسفید و یا لوازم به رنگ نقره ای به سالن حرکت می بخشد
.

اگردر دکوراسیون سالن رنگ های ساده حاکم شود ، مثلا در سایه رنگ بژ روشن و  یک رنگ سیر در کنار آن استفاده کنیم عمق را در سالن خلق می کند و در سایه کنتراست نیاز به رنگ های زنده ندارد و گوشه ها نظر بیننده را جلب می کند.

دکوراسیون سالن

اگر نقاشی سالن را با رنگ مناسب سالن انجام دهید،با استفاده از گیاهان خانگی ، آینه ها ، شیشه ها،کریستالها،لوازم به رنگ متالیک ، سالن را روشن تر و نورانی می کنید ، و سالن را از حالت کسل کننده گی خارج می کنید و استفاده از لوازم بالا  موجب می شود سالن زنده تر دیده شود.

رنگ آمیزی سالن

یکی از حسن های رنگ ها آن است که با دیگر رنگ های زنده هارمونی دارند . بدین ترتیب در زمان انتخاب رنگ برای سالن ، به خودتان سختگیری نکنید. ازچندین پارچه رنگانگ به راحتی می توانید بهره ببرید.

دکوراسیون سالن

رنگ کار ساختمان

اگر برای مبلمان سالن رنگ ساده در نظر دارید . قبل از انتخاب رنگ دیوارها بازدید از بازار مبل خالی از لطف نیست. رنگ صندلی ها را مانند رنگ قهوه ای یا  رنگ بژ سیر به طور کلی قبل از پسندیدن بیشتر به رنگ های سیر رو آورید بدین صورت حال وهوای سالن تان را می توانید عوض کنید توجه داشته باشید اگر سالن تان تاریک و پنچره های کوچک یا تعدادی کمی دارد آنگاه رنگ های سیر ریسک پذیراست . دراین شرایط به راحتی ازیک تک رنگ به یک دیوار استفاده کنید.مانند پشت تلویزیون از یک رنگ متفاوت می توانید رنگ آمیزی کنید.

دکوراسیون سالن

رنگ کاری ساختمان

هرکسی می خواهد در سالن تغییراتی انجام دهد خیلی از افراد اولین تغییراتی که به ذهن شان می خورد عوض کردن پرده هاست چون درانتخاب پرده بیشترین تنوع رنگ موجود است به همین خاطر پرده یکی از لوازم مناسب تغییرات به شمار می آید ،از طرف دیگرتوجه داشته باشید بدون اینکه رنگ سالن را تغییر دهید ،به زیبایی سالن بیفزاید ویا با یک کاغذ دیواری و قالی تغییرات را در سالن به وجود آورید.

رنگ مناسب سالن


رنگ یکی از متریال های است که همچنان درپوشش های داخلی وخارجی ساختمان پیشتار است رنگ زیبایی و لطافت خاصی دارد وهمچنان جایگاهی خاصی درمیان پوشش ها تزئینی داخل ساختمان و نمای خارجی ساختمان دارد.


دکوراسیون سالن

 

 با مبل های  به رنگ قهوه ای و رنگ بژ چه رنگی می توان استفاده کرد؟ کاغذ دیواری با زمینه روشن باطرح به رنگ سبز مداد رنگی می تواند برای سالن جلوه ای قابل توجهی را بدهد.

 

دکوراسیون سالن


در مورد تزئین سالن با کاغذدیواری صحبت شد. اما سالنی که با رنگ تزئین شده می توان دیوار سنگی دکوراتیو ( سنگ دکوراتیو ) را استفاده کرد.


دکوراسیون سالن

 

دکوراسیون سالن

 

دکوراسیون سالن

 

رنگ آمیز کار ساختمان

 

دکوراسیون سالن

 

شرکت آدا با چندین سال تجربه در نقاشی ساختمان و رنگ آمیزی دکوراتیو  ،بازسازی ساختمان ، تعمیر ساختمان ، دکوراسیون داخلی و با ارایه رنگ های به روز دنیا و استفاده از تحول نوآوری در رنگ آمیزی داخل ساختمان و نمای ساختمان  آماده ارایه خدمات رنگ آمیزی به ادارات دولتی و ارگان ها و موسسات آموزشی و بیمارستان ها و وزارت خانه ها و برج های مسکونی واداری ورنگ آمیزی آپارتمان و  رنگ آمیزی صنعتی برای کف کارخانه جات و.... می باشد .

تلفن های تماس :

86021537

66942039

09385631179

 شرکت آدا

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

برخی از مطالب سایت

نقاشی ساختمان تک  نقاشی ساختمان در تهران   قیمت نقاشی ساختمان به شرح زیر می...
  رنگ آمیزی انواع رنگهای پتینه کناف پلاستیک روغنی و...      ...
رنگ روغنی پلاستیگ اکرولیک و بتونه کاری کناف پذیرفته میشود.      تماس ...
پيمانكار ساختمانی آراز - حیدرپور    اجرای كليه امور ساختمانی  تخريب و بازسازی ، رنگ اميزی ، مولتی...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09192948012 تماس بگیرید.

ثبت آگهی نقاشی ساختمان با سامانه پیامکی

نقاش ساختمان گرامی و کارفرمای محترم، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام نقاش یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل انجام کار نقاشی را بنویسید.)

درج آگهی در سایت نقاشی ساختمان رایگان است.