رنگقیمت نقاشی ساختمان - رنگ کار ساختمان - کاغذدیواری -  نمای ساختمان  -  رنگ ساختمانی  - رنگ نمای ساختمان - رنگ جوتنرنگ عایق - نقاشی  مدرن - نقاشی سه بعدی - بازسازی ساختمان     تماس: 66942049 - 66121568

 

ada

 

تبلیغات سایت نقاشی

------------------

رنگ ساختمان

قیمت رنگ ساختمان

رنگ مخصوص نما

تعرفه نقاشی ساختمان

اجرای کاغذدیواری

تماس:66125537

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان طهماسبی ، نقاشی ساختمان تهران ، نقاشی ساختمان ، رنگ پلاستیک ، رنگ روغنی ، مولتی کالر ، کنیتکس ، سیلر و کیلر ، رومالین ، بلکا ، اکریلیک ، کاغذ دیواری

 

 

 

رنگ نارنجی


استفاده از رنگ نارنجی در رنگ کاری ، نقاشی خانه ، دکوراسیون و مفهوم  آن ،
 رنگ نارنجی از خانواده رنگ های گرم محسوب می شود و استفاده ازآن در خانه و محل کار  حس خوشی و انرژی را القاء می کند.

 رنگ نارنجی

روانشناسی رنگ نارنجی

    مفهوم رنگ نارنجی و روانشناسی رنگ نارنجی و استفاده از آن در دکوراسیون:
•    رنگ نارنجی ، انرژی رنگ قرمز و امیدواری رنگ زرد را باهم  دارد.
•    روحیه دهنده و افزایش دهنده فعالیت می باشد
•     از نظر روانشناسی  رنگ نارنجی نماد استحکام و دوام می باشد.
•    یکی از رنگ های است که بیشترین و راحترین تاثیر را بر ادراک انسان دارد.
•   رنگ نارنجی انسان را به سمت اجتماعی شدن پیش می برد.
•    حس های مانند : هیجان ،خوشبختی ، خلاقیت ، تحرک ، توانمندی و جسارت  را به میان می آورد.
•    اکسیژن مصرفی مغز و فعالیت ذهن را افزایش می دهد.
•    رنگ نارنجی یک رنگ گرم بوده  با این وجود مثل رنگ قرمز تاثیر تهاجمی به میان نمی آورد.
•    در تمام محیط ها و مکان های  که می خواهیم روشنایی، بزرگی ، شادی و سرور القاء شود می توانیم از این رنگ استفاده نمائیم.
•    به خصوص در مکانهای که  غذا سرو می شود باعث افزایش اشتها می گردد.

 

روانشناسی رنگ نارنجی

رنگ ساختمان

رنگ نارنجی چه رنگی است؟
   چگونه رنگ نارنجی درست کنیم ؟  ( نحوه درست کردن رنگ نارنجی )
شما می توانید رنگ نارنجی را به صورت آماده از فرو شگاه های رنگ ساختمان  تهیه نمائید اما اگر می خواهید تن های مورد نظر خود را بسازید دراینصورت بهتر است به نحوه ساختن رنگ نارنجی توجه کنید.
رنگ قرمز و رنگ زرد را از فروشگاه رنگ ساختمان تهیه کنید به نسبت مساوی باهمدیگه مخلوط کرده و به طور کامل به هم بزنیم  یک رنگ واسط  ( رنگ نارنجی ) حاصل می شود. که جزو خانواده رنگ های گرم می باشد با تغییر نسبت اختلاط  رنگ زرد و رنگ قرمز می توان تن های متفاوتی از رنگ نارنجی را بدست آورد.در تصویر زیر تن های روشن رنگ نارنجی  برای دیواتر و یا مبل  و یا کف استفاده شده است.

 

رنگ

روان شناسی رنگ

    از نظر روان شناسی رنگ نارنجی رنگی برونگرا  و تلقین کننده شور شوق و خوشبختی ، پویایی ، جلب توجه کننده ، دلگرم کننده می باشد . همانطور که خصوصیات کلی رنگ های گرم ، ایجاد حس شادمانی و خوشی و لذت درانسان می باشد این خصوصیت برای  رنگ نارنجی نیز که گرمترین رنگ  بعد از رنگ قرمز می باشد ، صادق است. فقط  به اندازه رنگ قرمز ناراحت کننده نبوده و از اینرو بیشتر می توان از این رنگ استفاده نمود. از نظر روانشناسی رنگ ، کسانی که رنگ نارنجی ترجیح می دهند انسان های برون گرا پر جنب و جوش و شاد و دارای روابط اجتماعی قوی می باشند. با این حال بعضا خودنمایی و همیشه حق به جانب حس کردن  و  خواست متناوب پیروز بودن نیز دیده می شود.در تصویر های زیر تن های سیر و روشن از رنگ نارنجی می بینیم

 

روانشناسی رنگ

نقاشی ساختمان

     در اجرای نقاشی ساختمان  و دکوراسیون داخلی  قبل از اینکه بخواهید رنگ غالب  داخل منزل را در زمان نقاشی ساختمان  تعیین کنید بهتر است به خواص مثبت منفی رنگ ها هم دقت نمائید
رنگ نارنجی از خصویات دو رنگ گرم قرمز و زرد متاثر شده و بنابراین خاصیت افزایش دهنده سوخت و ساز بدن  را دارا می باشد.انرژی ، زنده دلی ، شجاعت و اعتماد به نفس می دهد.

خواص درمانی رنگ نارنجی

 رنگ نارنجی تحریک کننده ذهن است  و برای درمان ناراحتی  کلیه ، پانکراس ، مثانه ، جیگر ، زخم معده و روماتیسم  تاثیر مثبت دارد. با توجه به خواص شتاب دادن به سوخت و سازبدن  و لذا  تولید شیر بیشتر در مادرانی که به نوزدان شیر می دهند و ازاینرو  برای مادران در دوره شردهی  می تواند تاثیرات مثبتی داشته باشد. البته این خواص درمانی رنگ نارنجی با شرط  استفاده  در حد کافی و بالانس دارای اعتبار می باشد. و در آخر با یادآوری بالانس بودن همه چیز در دنیا و برای همدیگر و تکمیل کننده همدیگر بودن آنها این  صحبت را  کامل می کنیم.

 

نقاشی ساختمان

تاثیرات رنگ نارنجی

     وقتی دوباره به رنگ و تاثیراتشان برمی گردیم ،درجاهای که رنگ نارنجی به عنوان رنگ حاکم استفاده  می گردد، شادی و نشاط ایجاد می نماید . بنابرین در اتاق کودک ، آشپزخانه ، اتاق ناهار خوری  می توان استفاده کرد.
به  دلیل امکان مانع شدن برای تمرکز روی یک موضوع ، برای اتاق کار توصیه نمی شود و به خاطر داشتن خواص نشاط و هیجان آوری  برای  اتاق استراحت مناسب نیست  اما اگر در نظر دارین برای چنین مکان های استفاده  کنین می توانین با رنگ های مختلف ترکیب کنید تا تاثیرات منفی آن را کم از بین ببرید.

 

رنگ نارنجی

نقاش ساختمان

     البته دقت فرمائید ، وقتی صحبت از استفاده رنگ نارنجی در نقاشی ساختمان می شود باید درسطوح کوچک استفاده گردد تا دکوراسیون را تکمیل کند. به عنوان مثال شما می توانید درزمان اجرای  نقاشی ساختمان  از نقاش ساختمان بخواهید رنگ نارنجی را در ابزارها یا آرک آشپزخانه  و یا در دیوارهای کوچک استفاده نماید.هم چنین می توانید از کاغذ دیواری با طرح ها و گل های به رنگ نارنجی استفاده نمائید . البته یک نقاش ساختمان با تجربه می تواند در انتخاب رنگ برای سطوح مختلف برای شما مشاوره بدهد

 

نقاش ساختمان

 نصب کاغذ دیواری

     البته اگر شما فعلا قصد  آوردن نقاش ساختمان  و یا نصاب کاغذ دیواری را به خانه جهت اجرای تزئینات ندارید و در عین حال  به فکرتان آمده که دکوراسیون خانه را به  نارنجی در آورید ، در این صورت می توانید از لوازم دکوراتیو به رنگ نارنجی و یا پرده ها و مبل های که رنگ نارنجی در انها بکار رفته ، استفاده نماید حتی استفاده از متکاها رومبلی با گل های به رنگ نارنجی می تواند به دکوراسیون مورد  نظرتان نزدیک کند. یا با مطالعه دقیق بخش های مربوط به آموزش نقاشی ساختمان و بخش  آشنایی با رنگ ها ( انواع رنگ های ساختمانی ) آموزش ساخت بتونه  و.... می توانید با تهیه رنگ نارنجی ، خودتان سطوح کوچک و یا ابزارها را به نارنجی رنگ آمیزی نمائید و به این ترتیب بدون اینکه تمام خانه را جهت اجرای رنگ آمیزی بهم بریزید ، به آسانی به رنگ و دکوراسیون دلخواه خود نائل شوید. حتی شما می توانید سطوح کوچک را خودتان کاغذ دیواری اجرا نمائید اما بهتر است قبل از اقدام برای اجرای کاغذ دیواری می بایست آموزش نصب کاغذدیواری را بطور کامل مطالعه نمائید.و بعد قدم به قدم طبق آموزش ها اقدام به نصب کاغذ دیواری نماتید
اما همانطور که در مقالات قبلی هم اشاره شد در دکوراسیون و یا نقاشی و تزئینات ساختمان بایستی  این نکته مهم را همیشه در نظر داشته باشید که کدام رنگ ها با همدیگه تناسب  و هماهنگی داشته و درکنار هم می توانند دکوراسیون را تکمیل کنند. لذا در اینجا این سوال به ذهن شما خطور خواهد کرد که برای دکوراسیون  با رنگ نارنجی چه رنگ های در کنار رنگ نارنجی  می تواند مناسب باشد  برای پیدا کردن سر نخ ها و ایده ها در این باره می توانید به مقالات  زیر  در همین سایت مراجعه کنید.

  رنگ نارنجی و رنگ های سازگار با آن
  رنگ دادن به سالن
  نحوه انتخاب رنگ برای داخل خانه


کاغذ دیواری

 

 

   در تصویر های بالا می بینیم که کاغذ دیواری با طرح های به رنگ نارنجی  در دیوارها استفاه شده است.


   بخش نقاشي ساختمان شركت آدا آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و اجرای نقاشي ساختمان ، رنگ آميزي نماي بيرون و داخل ساختمان و اجراي دكوراسيون زير نظر بخش مهندسي و معماري اين شركت مي باشد.
تلفن تماس :
22899782
86021537
66942039
09385631179
( شرکت آدا (ارائه خدمات در ايران و كشورهاي همسايه )

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

برخی از مطالب سایت

نقاشی ساختمان ظفری  نقاشی کلیه کارهای صنعتی ، فوری ، روغنی ، مولتی کالر ، رومالین ، اپوکسی ، کنیتکس ،...
اجرای رنگهای : روغنی،پلاستیک،مولتی کالر،آکریلیک(روغنی پایه آب)و....   تماس...
 نقاشی ساختمان پتینه و دکوراتیو داخلی مناسب با دیزاین داخلی متناسب با نور محیط همراه با آلبوم های...
انجام کلیه امور نقاشی صنعتی و ساختمانی و خرده کاری با بهترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت تحویل کار در اسرع...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09192948012 تماس بگیرید.

ثبت آگهی نقاشی ساختمان با سامانه پیامکی

نقاش ساختمان گرامی و کارفرمای محترم، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام نقاش یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل انجام کار نقاشی را بنویسید.)

درج آگهی در سایت نقاشی ساختمان رایگان است.