رنگقیمت نقاشی ساختمان - رنگ کار ساختمان - کاغذدیواری -  نمای ساختمان  -  رنگ ساختمانی  - رنگ نمای ساختمان - رنگ جوتنرنگ عایق - نقاشی  مدرن - نقاشی سه بعدی - بازسازی ساختمان     تماس: 66942049 - 66121568

 

ada

 

تبلیغات سایت نقاشی

------------------

رنگ ساختمان

قیمت رنگ ساختمان

رنگ مخصوص نما

تعرفه نقاشی ساختمان

اجرای کاغذدیواری

تماس:66125537

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان طهماسبی ، نقاشی ساختمان تهران ، نقاشی ساختمان ، رنگ پلاستیک ، رنگ روغنی ، مولتی کالر ، کنیتکس ، سیلر و کیلر ، رومالین ، بلکا ، اکریلیک ، کاغذ دیواری

 

 

 

نحوه انتخاب رنگ برای داخل خانه

نحوه انتخاب رنگ برای منزل


  برای انتخاب رنگ می بایست رنگ مبلمان و رنگ  لوازم دیگر را در نظر بگیرید . باید بدانید که رنگ های مختلف از پالت رنگ وجود دارد که تکمیل کننده همدیگر می باشند.

 

رنگ کار ساختمان

سالها قبل  ودر زمان دانشجویی در اوقات بیکاری به کار نقاشی ساختمان مشغول بودم. همیشه این سوال در ذهنم ایجاد میشد که مشتری چه رنگی برای دیوارهای خانه  برای اطاقها  و آشپزخانه انتخاب نماید تا درنهایت بهترین کنتراست رنگ با لوازم منزل ایجاد شده و در نهایت یک مکان رویایی  و دلنشین برای صاحبان آن ایجاد گردد.

رنگها تمام  و تکمیل کننده هم می باشند و وقتی با هم استفاده می شوند می توانند نهایت تعجب را برانگیزند. شما می توانید یک رنگ مورد علاقه خود را برای یک دیوار انتخاب کرده و حرکت های بعدی تان را با توجه به آن انجام بدهید اینطوری کارآسانتر می شود چون لوازم و دکورهایتان با توجه به هماهنگی و کنتراست رنگ آن دیوار می توانید انجام بدهید و این می تواند شروع کارتان باشد. در مقاله های قبلی هم اشاره کرده ایم که در انتخاب رنگ قبلا از نقاش ساختمان بخواهید که چند قلم از رنگ مورد نظرتان را در یک سطح کوچک بزند تا بتوانید رال رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمائید
در تصویرهای زیر نمونه های از کنتراست و هماهنگی رنگ های  دیوار و لوازم  درداخل خانه آورده شده است

 

 نقاشی خونه

رنگ آمیزی ساختمان

در این تصویرها پالت های رنگی بزرگ مربوط به رنگ دیوار، مبل ها و لوازم بزرگ می باشد  و دایرهای کوچک رنگ لوازم دیگر را نشان می دهد . به هرحال وقتی شما تناسب  و هماهنگی این رنگ ها را در این تصویرها ببینید رنگ مورد نظرتان را در فضای مورد نظر می توانید استفاده نمائید. رنگ بژ ، رنگ قهوه ای ، سبز روشن و رنگ مرجان بخصوص در خانه های که رنگ قهوه ای حاکم است برای افزودن رنگ به سالن می تواند یک سرنخ باشد.
برای مبل های قهوه ای رنگ می توانید از لوازم به رنگ مرجانی و رنگ سبز روشن در کنارش استفاده نمائید.

 

 نقاش ساختمون

 

ایجاد یک منظره شیک و مدرن و گرم با رنگ  خاکستری مایل به آبی ، صورتی رنگ پریده ، رنگ کرم ، رنگ قهوه ای و رنگ خاکستری متالیک، کار سختی نیست . با مبل های رنگ روشن و رنگ آمیزی دیوارهای رنگین و پخش کردن این هوای استریل را با لوازم به رنگ گرمی مثل صورتی  درفضای خانه و با لوازم به رنگ متالیک به فضای سالن برق دادن یک سرنخی می باشد برای اینک که شما چطور با اشیاء کم بتوانید یک فضای پر ایجاد نمائید

 

 نقاشی منزل

 چگونگی انتخاب رنگ

 رنگ زرد و رنگ سبز  و با تن های رنگ آبی مایل به خاکستری ، ایجاد کردن یک اتمسفر القاء کننده  شاد ساحلی  غیر ممکن نمی باشد .  به خاطر داشته باشیم وقتی صحبت از رنگ زرد می شود بلافاصله به فکررنگ زرد جوجه ای نیفتیم  و یا وقتی صحبت از رنگ آبی می شود لزوما به فکر آبی فیروزه ای نباشیم و به خاطر داشته باشیم که تن رنگ ها زیاد است.
توجه شود که از رنگ های با تن های روشن ومات  و دکوراسیونی که چشم را خسته نکند و در حین سادگی شیک باشد استفاده گردد نتیجه بهتری خواهید گرفت.

 

 رنگ کار ساختمان

 رنگ کاری خانه

اگر رنگ های بنفش ، رنگ یاسمنی ، رنگ نارنجی ، رنگ سیاه  و رنگ کرم به میان آیند چه می شود اگر نمی توانید تصور کنید کافی است به عکس زیر توجه نمائید همانطور که می بینید رنگ ها را با توجه به ذوق و سلیقه خودتون می توانید در فضای خانه استفاده نمائید . البته اگر شما رنگ دیوارسالن را با یک تن رنگ سیر نقاشی کرده اید و شما می خواهید برای خانه کاناپه و مبل تهیه نمائید ، اگر از تن های روشن انتخاب گردد به فضای خانه بالانس خواهد داد و معتدل خواهد شد.

 

 نقاش ساختمان

روش انتخاب رنگ

با رنگ های  تمشکی ، سفید رنگ پریده ( شاید هم یک کمی به رنگ یاسمنی رفته باشد ) و تن های روشن از رنگ قهوه ای ایجاد یک منظره رنگی و طبیعی ممکن می باشد.
به خاطر داشته باشید درسته که در این مقاله بیشتر تصویرها از سالن و دکوراسیون رنگ آن می باشد اما می توانید این تیپ دکوراسیون و رنگ آمیزی خانه را در دیگراطاق ها و در آشپزخانه نیز اعمال کنید.

 

 رنگ کارساختمان


تن های از رنگ آبی نسبتا سیر که به  رنگ خاکستری می زند ، رنگ قهوه ای ، رنگ سبز ،  رنگ زرد و تن های از رنگ سفید  درونتان را به یک راحتی و آرامش می رساند فضای شادی را ایجاد کرده و در سایه گرمی رنگ زرد فضای خانه گرمی خاص خودش  را حفظ خواهد کرد  در مورد این طرز انتخاب رنگ نیز می توانید فکر کنید

 

 رنگ آمیزی ساختمان

رنگ سالمونی

حالا متفاوت عمل کرده و رنگ های جسورانه ای را انتخاب میکنیم . با رنگ های قزل آلائی ( رنگ سالمونی) ، رنگ سبز ،رنگ سفید و رنگ صورتی  می توانیم یک فضای زنده و جذاب را ایجاد کنیم با این ترکیب رنگ ها می توان  سبک  مدیترانه ای و کشورهای آسیای را به نمایش گذاشت . رنگ قزل آلائی ( رنگ سالمونی ) برای دیوار یک انتخاب جسورانه ای می باشد اگرفکر می کنید جسارت انتخاب این رنگ را برای دیوار ندارید می توانید برای دیوار از رنگ سفید استفاده کرده و مبلمان را از رنگ سالمونی انتخاب کرده و با لوازم به رنگ صورتی و رنگ سبز دکوراسیون را تکمیل نمائید.

 

 رنگ آمیزی ساختمان


 با تن های  از رنگ های آبی ، رنگ  زرد ، رنگ صورتی و رنگ خاکستری هم در سالن و هم در اطاق خواب و حمام می توان یک آرایشی ایجاد نمود که نه از گرمی و نه ازشیکی فضا خانه کم و کسری نباشد. تن های رنگ زرد را به عنوان رنگ طلایی نیز می توانید استفاده کنید برای بالانس رنگ آبی می توانید در پرده ها از رنگ خاکستری استفاده کنید.

 

 روش انتخاب رنگ


با رنگ سبز ، تن های رنگ آبی ، رنگ شفتالوئی و سفید رنگ پریده می توان یک فضای که چشم ها رو خسته نمی کند ایجاد کرد  رنگ های سبز و رنگ آبی با تن های مداد رنگی هرچند که خیلی جا هم می بینیم ولی کمتر از آن حدی است که انتظار داریم  . چسبیدن به یک تن رنگ و همیشه از آن استفاده کردن یک مسئله است اما بررسی کامل رنگ های دیگر و پیدا کردن تن های رنگ مناسب و تجربه کردن رنگ های متفاوت باعث می شود که به نتایج باور نکردنی برسید

 

بخش نقاشي ساختمان شركت آدا آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و اجرای نقاشي ساختمان ، رنگ آميزي نماي بيرون و داخل ساختمان و اجراي دكوراسيون زير نظر بخش مهندسي و معماري اين شركت مي باشد:

تلفن تماس :

86021537

66942039

09385631179

 شرکت آدا (ارائه خدمات در ايران و كشورهاي همسايه )

www.adaservice.ir/index.php

زمینه فعالیت شرکت خدماتی آدا سرویس :  از صفر تا صد ساختمان

 

 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

برخی از مطالب سایت

نقاشی ساختمان هاویلوکس  بلکا ، کنیتکس ، تعمیرات ساختمان  ترجیحا پردیس ، بومهن و...
یک دستگاه آپارتمان مسکونی 47 متری واقع در بزرگراه نواب خ خرمشهر نیاز به رنگ آمیزی دارد ...
نقاشی ساختمان در یزد  کلیه رنگ امیزی ساختمان روغنی، پلاستیک، اکرولیک، کنتکس، گرانیت سازی ستون رومی...
نقاشی و تزیینات ساختمان از قبیل رنک روغن . رنگ آکریلیک . رنگ پلاستیک . کاغذ دیواری . انواع پتینه کاریهای...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09192948012 تماس بگیرید.

ثبت آگهی نقاشی ساختمان با سامانه پیامکی

نقاش ساختمان گرامی و کارفرمای محترم، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام نقاش یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل انجام کار نقاشی را بنویسید.)

درج آگهی در سایت نقاشی ساختمان رایگان است.