رنگقیمت نقاشی ساختمان - رنگ کار ساختمان - کاغذدیواری -  نمای ساختمان  -  رنگ ساختمانی  - رنگ نمای ساختمان - رنگ جوتنرنگ عایق - نقاشی  مدرن - نقاشی سه بعدی - بازسازی ساختمان     تماس: 66942049 - 66121568

 

ada

 

تبلیغات سایت نقاشی

------------------

رنگ ساختمان

قیمت رنگ ساختمان

رنگ مخصوص نما

تعرفه نقاشی ساختمان

اجرای کاغذدیواری

تماس:66125537

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان طهماسبی ، نقاشی ساختمان تهران ، نقاشی ساختمان ، رنگ پلاستیک ، رنگ روغنی ، مولتی کالر ، کنیتکس ، سیلر و کیلر ، رومالین ، بلکا ، اکریلیک ، کاغذ دیواری

 

 

 

اطاق خواب به رنگ قهوه ای

      نقاشی و رنگ آمیزی و دکوراسیون اطاق خواب با رنگ قهوه ای و تن های از این رنگ  به عنوان رنگ غالب و یا استفاده از دکوراسیون لوازم به رنگ قهوه ای در کنار سایر رنگ ها می تواند مطابق با سلیقه خیلی ها باشد. در یکی از مقالات قبلی با عنوان رنگ اطاق خواب  به نحوه انتخاب رنگ برای اطاق خواب توضیحاتی ارائه شد. در همان مقاله به استفاده از رنگ های سرد و ملایم در اطاق خواب پرداخته شد.نقاشی ساختمان

کاغذدیواری

اکنون در این مقاله به استفاده از رنگ قهوه ای  که جزوه گروه رنگ های نسبتا گرم محسوب می شود می پردازیم.برای ایجاد یک اطاق با فضای  به رنگ  قهوه ای ، دو مسیر پیش رو داریم :

الف - استفاده از رنگ قهو ه ای  و تن های از این رنگ  در بعضی از دیوارها و یا استفاده ازرنگ های دکوراتیو با طرح های به رنگ قهوه ای ( نقاشی  ساختمان با رنگ های دکوراتیو ) و یا کاغذ دیواری با طرح های به رنگ قهوه ای در دیوارها. و یا استفاده از دیوارپوش های قهوه ای رنگ در بعضی از دیوارها ، دراین حالت می توان لوازم اطاق خواب  را به رنگ های دیگر و متناسب با رنگ قهوه ای انتخاب نمود.

ب-  رنگ آمیزی دیوارهای اطاق خواب یا اجرای کاغذ دیواری  با طرح ها و رنگ های ملایم و یا خنثی  و استفاده از لوازم دکوراسیون به رنگ قهوه ای و تن  های از رنگ قهوه ای . و یا کفپوش ها و پارکت های به رنگ قهوه ای برای کف

 با انتخاب رنگ برای اتاق خواب های با دکوراسیون قهوه ای  و دیوارهای به رنگ روشن ،فرش به رنگ بژ،با توجه به سلیقه تان و انتخاب یک اشیاء دکوراتیو رنگی ، می توانید یک اتاق درنهایت آرامش و گرمی را بوجود آورید.اگر رنگ قهوه با رنگهای متناسب استفاه شود، بهترین انتخاب را بدست می دهد.

 

 رنگ  قهوه ای در اتاق خواب

 

 رنگ قهوه ای

    در تصویر بالا می بینیم که دیوارها به رنگ روشن و خنثی رنگ آمیزی شده . و رنگ تختخواب و میز جلوی آینه به رنگ قهوه ای می باشد.

اگر مبلمان وفرش اتاق خواب، رنگ سیر باشد، پرده های با رنگ روشن ،روشنایی را به اتاق می آورد در هر حال استفاده از پرده های به رنگ روشن در اتاق خواب ایده ای بسیار خوب است. اما اگر پرده از پارچه ای که نور خورشید را جذب می کند نباشد، در اینصورت پرده روشن نور را عبور داده و شما را از خواب بیدار و راحتی وآرامش را از شما میگیرد. اگر دراتاق خواب پرده روشن استفاده می شود باید توجه خاصی به موارد بالا شود.

 

 دکوراسیون با رنگ قهوه ای

 

   برای مبلمان قهوه ای رنگ ، قالی به رنگ بژ ترجیح داده می شود چون اتاق را بازتر نشان می دهد وهم این امکان رابه شما میدهد که هر روتختی که می خواهید استفاده کنید. در سرویس اتاق خواب می توان متکا ها را رنگ قهوه ای انتخاب کرد.رنگ قهوه ای با رنگ های مانند رنگ فیروزه ای، رنگ آبی چشم و تن های از آنها به متکا ها ،روتختی ها و لوازم دکوراتیو جهت رنگ دادن به اتاق خواب می توانید استفاده کنید.

 

 دکوراسیون با رنگ قهو ه ای

رنگ

رنگ قهوه ای و رنگ آبی را در طبیعت بسیار می بینیم  و یادآور درختان،آب و آسمان است. آمدن این رنگ ها در کنار هم  به اتاق خواب روح می بخشد.

 

 دکوراسیون با رنگ قهوه ای

 

   وجود رنگ قهوه ای در سرویس اتاق خواب  بسیار مورد پسند تان قرار واقع خواهد شد. می توان کمی با تن های گرم رنگ آبی ، دیوار را رنگ آمیری کرده. بدین ترتیب در یک اتاق یکی ازلوازم دکوراسیون به رنگ آبی مشکلی را ایجاد نمی کند وتن های از رنگ سبز هم در اتاق خواب می توان استفاده کرد.

توجه فرمائید که رنگ ساختمان به صورت آماده هم تن های متنوعی را دارد ولی یک نقاش ساختمان حرفه ای می تواند در زمان اجرای نقاشی ساختمان  از رنگ داخل ساختمان که در تن های سفید توسط کارخانه جات رنگ سازی تولید می شود و ماده رنگ های موجود رنگ مورد نظر را بسازد.

 

اتاق خواب قهواه ای

 

  در اتاق خواب لوازم بدون استفاده واشیاء بزرگ نباید باشد.استراحت وآرامش روحی در سرویس خواب مستلزم داشتن اتاق خواب منظم ومرتب  است .اتاق خواب را با دیگر اتاق های که در ساعتی از روز استفاده می کنی در نظرنگیرید. می تواند خیلی ساده و با کمترین تن ، رنگ آمیزی شود.

 اتاق خواب و رنگ قهو ه ای

 

رنگ اطاق

  رنگ قهوه ای را می توان در اتاق خواب با دیگر رنگ ها مانند  رنگ بژ، رنگ کرم، رنگ سمور یا راسو، خاکستری ودیگر رنگ های خنثی استفاده کرده و از شلوغی بپرهیزیم وبدین ترتیب اتاقی که درونتان را آرامش بخشیده و شروع  یک روز خوب را گارانتی و تضمین می کند را خلق کنید. درصورتی که می خواهید خیلی بی حرکت باشد به این رنگ ها فکر کنید. برای افزایش انرژی اتاق، نصب یک تابلو رنگی  ویا روتختی به رنگ گرم مانند رنگ نارنجی ، رنگ قرمز، رنگ عسلی انتخاب کنید.

 

 رنگ قهو ه ای

 

کانون توجه یک اتاق خواب تختخواب است .اگر در زمان نقاشی خانه از رنگ قهوه ای سیر برای دیوارها انتخاب کرده اید و اکنون بعد از اتمام نقاشی ساختمان و رفتن نقاش ساختمان  از تاریکی و سیری رنگ شکایت دارید، درچنین شرایطی از روتختی های روشن استفاده کرده و رنگ اتاق را متعادل می کنید.

 

رنگ قهو ه ای  و دکوراسیون

 

   وقتی رنگ قهوه ای و رنگ بژ در کنار هم برای رنگ اطاق  استفاده می شود، به اتاق خواب ، روح ، آرامش خاطر وپاکیزه گی به ارمغان می آورد.رنگ قهوه ای وتن های روشن رنگ قهوه ای ودر کنار آن به کار بردن رنگ بژ کنتراستی خلق می کند که اتاق را به حرکت می آورد.

 

 رنگ قهو ه ای  و دکوراسیون

 

 رنگ قهوه ای سیر کمی رنگ سرد دیده می شود این یک واقعیت است . رنگ قهوه ای نور را جذب می کند و در سایه رنگ های گرمتری  مانند رنگ نارنجی ، رنگ طلایی ،  رنگ زرد می توانید این رنگ تقریبا سرد را متعادل کنید. در صورتی که با رنگ ساختمانی بخواهید این دکوراسیون را انجام بدهید باید توجه کنید که استفاده از رنگ های ذکر شده در بالا می بایست در سطوح کوچک باشد مثلا می توانید در ابزار و یا دور قاب ها یا در یک دیوار کوچک اجرا نمائید.

رنگ مورد نظر را می توانید از فروشگاه رنگ ساختمان به صورت آماده تهیه فرمائید و یا با رنگ های اصلی آن را بسازید

 رنگ قهوه ای

 

 هنگامی که به اتاق خواب با مبلمان قهوه ای ، جهت رنگ آمیزی رنگ انتخاب می کنید باید به رنگ های که دوست دارید فکر کرده و در جلوی چشم تان تصور کرده  تا بعد از انتخاب  شما را ناراحت و عذاب ندهد و تلاش کنید که چنین رنگی را انتخاب کنید واین رنگ را در دیوارها ، پرده ها و در روتختی ها می توانید استفاده کنید.

جهت اطلاعات بیشتر از نحوه انتخاب رنگ به داخل ساختمان می توانید به مقاله ای با همین نام مراجعه نموده و اطلاعات مفیدی بگیرید

 رنگ قهوه ای

 

ممکن است شما در زمان اجرای نقاشی ساختمان یا بعد از آن نخواهید هزینه دیگری بابت تغییر رنگ دکوراسیون سایر لوازم اطاق  بپردازید، در این صورت با توجه به رنگ لوازم موجود خود، می توانید رنگ دیوارها را با رنگ های مناسب رنگ آمیزی کرده و بعد دکوراسیون را با توجه به رنگ یا کاغذ دیواری ها می چینید.

 

 رنگ قهوه ای

 

بخش نقاشي ساختمان شركت آدا آماده ارائه هر گونه خدمات مشاوره و اجرای نقاشي ساختمان ، رنگ آميزي نماي بيرون و داخل ساختمان و اجراي دكوراسيون زير نظر بخش مهندسي و معماري اين شركت مي باشد:

تلفن تماس :

22899782

86021537

66942039

09385631179

 شرکت آدا (ارائه خدمات در ايران و كشورهاي همسايه )

www.adaservice.ir/index.php

زمینه فعالیت شرکت خدماتی آدا سرویس :  از صفر تا صد ساختمان


 

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

برخی از مطالب سایت

نقاشی ساختمان.رنگهای پایه آب وپایه تینر.نقاشی کناف .رنگ نما وانواع پتینه کاری با بهترین کیفیت را از ما...
تخریب ، تعمیر ، بازسازی و نقاشی ساختمان با کیفیت عالی و اکیپ مجرب تماس :    ...
رنگ کاری ساختمان و تخصص در زمینه رنگ کاری چوب (مبلمان-پله و درها و دیگر صنایع چوبی) 09331006290 میلاد...
انواع نقاشی روغنی، پلاستیک،‌ رنگ‌های بی بو و سیلر کیلر، بلکا  با 22 سال سابقه کار / قیمت توافقی/...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09192948012 تماس بگیرید.

ثبت آگهی نقاشی ساختمان با سامانه پیامکی

نقاش ساختمان گرامی و کارفرمای محترم، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام نقاش یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل انجام کار نقاشی را بنویسید.)

درج آگهی در سایت نقاشی ساختمان رایگان است.