رنگقیمت نقاشی ساختمان - رنگ کار ساختمان - کاغذدیواری -  نمای ساختمان  -  رنگ ساختمانی  - رنگ نمای ساختمان - رنگ جوتنرنگ عایق - نقاشی  مدرن - نقاشی سه بعدی - بازسازی ساختمان     تماس: 66942049 - 66121568

 

ada

 

تبلیغات سایت نقاشی

------------------

رنگ ساختمان

قیمت رنگ ساختمان

رنگ مخصوص نما

تعرفه نقاشی ساختمان

اجرای کاغذدیواری

تماس:66125537

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان طهماسبی ، نقاشی ساختمان تهران ، نقاشی ساختمان ، رنگ پلاستیک ، رنگ روغنی ، مولتی کالر ، کنیتکس ، سیلر و کیلر ، رومالین ، بلکا ، اکریلیک ، کاغذ دیواری

 

 

 

 

نقاشی ساختمان در پونک

 

رنگ های دیوار


1-    رنگ پلاستیگ
رنگ های که در داخل ساختمان اعمال  می شود. عموما به دو نوع تقسیم می شود : دیواری  و سقفی . رنگ های سقفی  معمولا از  نظر تنفس پذیری  و سیرکولاسیون  بهتر از رنگ  دیواری  عمل می کنند. و از اینرو که هوا را راحتتر از  خودش  عبور می دهد عمر طولانی تری دارد . یکی از  رنگ هایی است که اجرای آن ساده و آسان  می باشد . با این حال ، هیچ ویژگی برش وجود ندارد. هنگامی که سعی شود تمیز شود (مثلاً با موادی مانندآب تاید ، سفید کننده و... ) آسیب دیده ، نازک تر شده و خاصیت خود را از دست می دهد. غلظت رنگهای پلاستیکی را می توان با رقیق کردن با آب تنظیم کرد. با کمک یک پارچه مرطوب قابل پاک کردن است. در دمای 20 تا 30 درجه سانتیگراد می تواند تا 2.5 تا 3 ساعته خشک شود.

 

نقاشی ساختمان پونک


2-    رنگ پایه سیلیکونی مبتنی بر آب
رنگ هایی که می توانند با آب رقیق شوند. با کمک یک پارچه مرطوب قابل پاک کردن است. استفاده از آن آسان است. زمان خشک کردن می تواند 3-4 ساعت در دمای 20 تا 30 درجه سانتیگراد باشد. این یک جایگزین برای رنگ روغن است. برای افرادی که دارای حساسیت و بو هستند تولید می شود. بنابراین به طور کلی برای افرادی که مشکلات آلرژی دارند توصیه می شود.

 

نقاش ساختمان پونک3-    رنگ روغنی
به 3 گروه مات ، نیمه مات و براق تقسیم می شود. به جای آب با تینر یا نفت رقیق می شود. کار با  آن نیاز به تلاش ، دقت و تخصص دارد. پاک کردن آن با آب دشوار است. بنابراین؛با  موادی مانند بنزین ، نفت یا تینر  پاک می شود. در زمان اجرا بهتر است روی زمین با نایلون پوشانده شود. در 7-8 ساعت در دمای اتاق خشک می شود. عموماً در 2 لایه  اجرا می شود. اگرقرار است 2 لایه اجرا شود؛ پس اجرای لایه اول ، باید 1 روز صبر کرد و سپس  لایه دوم را  در همان مکان اعمال کرد و به این ترتیب روند نقاشی به پایان می رسد. دیوارهایی که با رنگ روغنی، رنگ می شوند باید بسیار صاف و تمییز باشند. در غیر این صورت ، ممکن است یک تصویر بد با نواحی معیوب  پس از نقاشی روی دیوارها ظاهر شود.با استفاده از یک پارجه آغشته به تینر می توان رنگ های روی پنجره ها یا درب ها و یا آلیاژهای  دیگر را پاک کرد. برای  تمیز کردن  دیوارهای با رنگ روغنی ، رنگ شده است : پودر صابون (مثلا صابون مراغه )  باید به آب تمیز کننده اضافه شود. صابون از خراشیدن دیواره هنگام پاک شدن جلوگیری می کند. پارچه را باید با آب صابون خیس کرد ، فشرد و دیوارها را پاک نمود. دیواره ها نباید پس از پاک کردن مرطوب بمانند و باید با یک پارچه خشک خشک شوند.

 

نقاشی ساختمان در پونک

 

 

 

4-    رنگ نانو فناوری
نسبت به سایر رنگها از توانایی و توسعه بیشتری برخوردار است. آنها خود را در معرض نور تمیز و تازه می کنند. از نظر کاربرد شبیه رنگ پلاستیک است.

 

ما آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان برای شما  در زمینه  های مختلف  نقاشی  و رنگ آمیزی و  اجرای آن  در  اسرع  وقت با  قیمت  مناسب  می باشیم .
با ما تماس بگیرید :

 

                       09198125764

 

 

نقاشی ساختمان در سیدخندان

 نقاشی خانه چطور انجام می شود؟


رنگ کردن خانه یک کار مهمی است. اگر شما در این زمینه استعداد دارین، می توانید با تهیه لوازم  و رنگ مورد نیاز ،  خودتان  این کار را انجام بدهید . و یا  آن را  به یک شخص متخصص بسپارید.البته که اگر کار را به  کاردان بسپارید بهتر  و راحتتراست . عملیات رنگ آمیزی  هم  در داخل  و هم برای بیرون ساختمان انجام می شود  دراین مقاله ، اطلاعاتی در مورد فرآیند رنگ کاری داخل ساختمان ارائه  خواهیم کرد.

 

نقاشی ساختمان در سیدخندان

تهیه و  خرید  رنگ  مناسب نیز جزو مراحل  مهمی  است. دراینجا مختصراً این مراحل و اقدامات لازم را ارائه دهیم.
لوازم مورد استفاده :
I. رنگ مورد نظر
II. قلم های برشی
III.غلتک رنگ
IV. نایلون پوشش کف
V .یک سطل بزرگ
VI. سنباده
VII. کاردک
VIII. نردبان
IX.چسب نواری برای دور پنجره ، درب ، پایه ها و...
مرحله اول
انتخاب جنس رنگ
یکی از مهمترین مراحل رنگ  کاری ، انتخاب جنس رنگ  می باشد. انتخاب جنس رنگ ، به اندازه نوع رنگ دارای اهمیت  می باشد . برای سقف و دیوار ترجیحا جنس رنگ جداگانه استفاده گردد.

 

نقاشی ساختمان سیدخندان

 

نقاشی خانه چطور انجام می شود؟

رنگ کردن خانه یک کار مهمی است. اگر شما در این زمینه استعداد دارین، می توانید با تهیه لوازم  و رنگ مورد نیاز ،  خودتان  این کار را انجام بدهید . و یا  آن را به یک شخص متخصص بسپارید.البته که اگر کار را به  کاردان بسپارید بهتر  و راحتتراست . عملیات رنگ آمیزی  هم  در داخل  و هم برای بیرون ساختمان انجام می شود دراین مقاله ، اطلاعاتی در مورد فرآیند رنگ کاری داخل ساختمان ارائه  خواهیم کرد.

تهیه و  خرید  رنگ  مناسب نیز جزو مراحل  مهمی  است. دراینجا مختصراً این مراحل و اقدامات لازم را ارائه دهیم.

لوازم مورد استفاده :

I . رنگ مورد نظر

II . قلم های برشی

III .غلتک رنگ

IV . نایلون پوشش کف

.V یک سطل بزرگ

.VI سنباده

.VII کاردک

VIII . نردبان

.IXچسب نواری برای دور پنجره ، درب ، پایه ها و...

مرحله اول

انتخاب جنس رنگ

یکی از مهمترین مراحل رنگ  کاری ، انتخاب جنس رنگ  می باشد. انتخاب جنس رنگ ، به اندازه نوع رنگ دارای اهمیت  می باشد . برای سقف و دیوار ترجیحا جنس رنگ جداگانه استفاده گردد.

ادامه مقاله :

        نقاشی ساختمان در پونک

 

اجرای رنگ نمای ساختمان

اجرای نقاشی نمای ساختمان

اجرای کنیتکس ، نقاشی نمای بیرونی ساختمان ، اجرای رنگ های مخصوص نمای ساختمان، اجرای انواع پوشش های نمای ساختمان ، اجرای پوشش های با دانه بندی و بدون دانه بندی ، اجرای رنگ های سلیکونی برای نمای ساختمان ، اجرای رنگهای Anti dust برای نمای بیرون ساختمان ، رنگ آمیزی نمای ساختمان ، اجرای رنگ های آب گریز ، اجرای رنگ های الاستیک ، اجرای پوشش ها و رنگ های عایق سرما و گرما برای نمای ساختمان ، اجرای پوشش های با ضخامت و کم ضخامت برای نمای ساختمان . نقاشی نمای بیرون ساختمان

ادامه مطلب: اجرای رنگ نمای ساختمان

نقاشی ساختمان در سعادت آباد ، شهرک غرب


کلانشهر تهران  دارای  مناطق  مختلف  بوده  و طبعا  تعداد زیادی  از  مردم  می باییست  در  کار  خدمات رسانی  مشغول  باشند  و  خدمات  مختلف  عمومی و فنی  مورد  نیاز را  به  ساکنین  این  کلانشهر  ارائه  کنند آمار دقیقی  در  مورد  اینکه  چندر صد  مردم  ساکن در تهران  به  کار  خدمات  رسانی  در  تهران  مشغول  هستد  در  درست  نیست  اما  حتما  این  درصد  کمی  نخواهد  بود.

 

نقاشی ساختمان شرک غرب
خدمات  رسانی  در  شهرها  در  بخش  های  مختلف  می باشد و  تقسیم بندی آنها از  زوایای  مختلف  قابل  انجام است مثلا یکی از این  تقسیم بندی  ها  از  نظر زمینه  خدماتی  می باشد  :خدمات  مربوط به  مواد غذایی  ، خدمات  مربوط  به  ساختمان ،  خدمات  مربوط به  بهداشت  و درمان ،  خدمات  آموزشی و ...

 نقاشی ساختمان در سعادت آباد


نقاشی ساختمان  جزو خدمات  مربوط به  ساختمان می باشد. لذا  در  مناطق  مختلف  تهران  خدمات نقاشی ساختمان نیز مورد نیاز  خواهد بود اما نقاشی ساختمان  نیز  مانند  خیلی  از  خدمات دیگر  در در  تمام  مناطق به یک  نسبت  در خواست  نمی شود  و  تقاضای آن در مناظق  مختلف متفاوت می باشد.مثلا درمناطق  جنوب شهر  تقاضا برای  نقاش ساختمان نسبتا کمتر می باشد.

نقاش ساختمان سعادت آباد
مناطق سعادت آباد و شهرک غرب تهران  که شامل  محدوده بزرگی در بخش  شمال غربی تهران  می باشد جزوه  مناطق پر تقاضا  برای خدمات نقاشی ساختمان  محسوب می شود .
ما  با  تجربه چند دهه در زمینه  نقاشی ساختمان ، آماده  اراده خدمات  نقاشی  و  رنگ آمیزی  ساختمان در مناطق مرزداران  ، سعادت  آباد ، شهرک  غرب و  محله های  اطراف  می باشیم .
انواع خدمات نقاشی شامل :
 - نقاشی داخل ساختمان

 

نقاشی ساختمان در مرزداران


 - نقاشی بیرون ساختمان  

 

نقاش ساختمان در شهرک غرب و سعادت آباد
 - نقاشی سطوح فلزی
 - نقاشی سطوح چوبی
 - کاغذدیواری

 

کاغذدیواری در سعادت آباد ، شهرک غرب


 -  نقاشی کناف
 - بتونه کشی کناف
 - اجرای رنگ استخر
 - اجرای رنگ نانو برای بیرون و داخل ساختمان
- اجرای رنگ پلی یورتان و اپوکسی
- رنگ آنتی باکتریال برای مراکز درمانی
- اجرای رنگ برای مخازن آب
- اجرای انواع رنگ های صنعتی
ما آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان برای شما  در زمینه  های مختلف  نقاشی  و رنگ آمیزی و  اجرای آن  در  اسرع  وقت با  قیمت  مناسب  می باشیم .
با ما تماس بگیرید :


86021537
093856311798

نقاشی ساختمان - آدا سرویس

نقاشی ساختمان آدا سرویس

در کوتاهترین زمان با رنگ های استاندارد ، نقاشی ساختمان با رنگ های اکرولیک ، پلاستیک ،روغنی ، رنگ های بدون بو ، رنگ های بافت دار و بدون بافت ، اجرای کنیتکس، اجرای انواع رنگ های نمای ساختمان

 

تلفن تماس: 66942049 -22899782-77437258-86021537-09361568981

 

ادامه مطلب: نقاشی ساختمان - آدا سرویس

تبلیغات نقاشی ساختمان

 

 

برخی از مطالب سایت

نقاش ساختمان  انواع رنگهای روغنی و پلاستیک ، سیلر کیلر ، اکرولیک ، مولتی کالر ، کاغذ دیواری و ......
باسلام (اصفهان وشهرستان)نقاشی ساختمان MOEIN...بصورت کلیدی ومتری ویابصورت کار داعم درخدمت پیمانکاران...
انواع رنگهای روغنی پلاستیک .رنگ نما واکرولیک بدون بو وجوتن زد رطوبت با مناسب ترین قیمت نقاشی وتزیناتی...
نقاشی ساختمان بهار با کیفیت عالی در اسرع وقت به صورت صد درصد تضمینی توسط افراد با...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09192948012 تماس بگیرید.

ثبت آگهی نقاشی ساختمان با سامانه پیامکی

نقاش ساختمان گرامی و کارفرمای محترم، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام نقاش یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل انجام کار نقاشی را بنویسید.)

درج آگهی در سایت نقاشی ساختمان رایگان است.