رنگقیمت نقاشی ساختمان - رنگ کار ساختمان - کاغذدیواری -  نمای ساختمان  -  رنگ ساختمانی  - رنگ نمای ساختمان - رنگ جوتنرنگ عایق - نقاشی  مدرن - نقاشی سه بعدی - بازسازی ساختمان     تماس: 66942049 - 66121568

 

نقاشی ساختمان جهانی 09127616834 نقاشی ساختمان  09129641567

 

 

تبلیغات سایت نقاشی

------------------

رنگ ساختمان

قیمت رنگ ساختمان

رنگ مخصوص نما

تعرفه نقاشی ساختمان

اجرای کاغذدیواری

تماس:66125537

جستجو در مطالب سایت نقاشی ساختمان

 

نقاشی ساختمان طهماسبی ، نقاشی ساختمان تهران ، نقاشی ساختمان ، رنگ پلاستیک ، رنگ روغنی ، مولتی کالر ، کنیتکس ، سیلر و کیلر ، رومالین ، بلکا ، اکریلیک ، کاغذ دیواری

 

 

 

نقاشی ساختمان در صادقیه تهران

دیدن خانه به رنگ سیاه در خواب


دیدن رنگ سیاه در خواب؛ بطور کلی رمز و راز ، آرامش ، ترس و وضعیت حفاظت را بیان می کند.
دیدن رنگ سیاه در خواب ممکن است شما را بترساند ، اما تنها تعبیر این خواب در موقعیت های بد نیست.
دیدن خانه ای با رنگ سیاه در خواب نشانگر ناخوشایند بودن ، اضطراب و بدبینی بودن و روزهای دشوار ، رنج در زندگی است. دیدن خانه ای سیاه رنگ در خواب گاهی اوقات از اشراف و زندگی ثروتمند، خوشبخت و گاهی اوقات شرایط دشوار تعبیر شده است.

 

دیدن خانه به رنگ سیاه در خواب


بنابراین ، نباید بلافاصله وحشت نکنید. در طول روز ، بسیاری از ما در واقع از رنگ مشکی هم در لباس و هم در دکوراسیون استفاده می کنیم.
و دلیل این امر آن است که رنگ سیاه در کنار تاثیرات منفی خود ، دارای انرژی نجابت و جسارت می باشد.
اگرچه معنای سیاه با توجه به مکانی که در آن قرار دارید تغییر می کند ، اما سیاه در خواب از جایگاه مهمی برخوردار است.
دیدن رنگ سیاه در خواب نشانگر شرایط منفی در زندگی تجاری ، مشکلات در رابطه فرد ، اتفاقاتی است که به تعویق افتاده یا نامشخص است.
درسته که این رویا ، یک پیام رسان درباره این منفی ها می باشد، اما شما را به سمت تصمیم گیری درست سوق می دهد.
به حدی که حتی اگر در این خواب بلاتکلیفی ، بن بست ، نگرانی ، مشکلات و چرخش درونی وجود داشته باشد ، اینها در حقیقت هشدارهایی هستند.
دیدن خانه ای با رنگ سیاه غالباً نشانه از دست دادن احترام . مشکل با بزرگان خانواده است.

 

نقاشی ساختمان در صادقیه


گاهی اوقات دیدن خانه به رنگ سیاه در خواب نشانگر این است که دردسرهایی که مدت زیادی متحمل شده است از بین می رود.
معنای دیگر رنگ سیاه در خواب این است که اگر فرد مو ضوعاتی را که باید خیلی وقت پیش بسته می شدند و به تعویق انداخته است هشدار می دهد که اگر عمل نشود در وضعیت سخت تری قرار خواهد گرفت .
به همین دلیل لازم است که رویا مورد توجه قرار گیرد و از هر جزئیات درس گرفته شود.

دیدن خانه به رنگ سفید درخواب

نقاشی ساختمان در صادقیه و مناطق غرب تهران در اسرع وقت 

 تماس : 09196857613

 

نقاشی ساختمان در جنت آباد تهران

تعبیر خواب رنگ سفید خانه


رنگ سفید در خواب؛ همانطور که توسط بسیاری شناخته شده است ، این به معنای خالص ، بی گناهی است. با این حال ، علاوه بر اینها ، مباحث سفید در خواب شامل مباحثی از جمله آموزش ، صلح و مرگ است.

این رویا که بیانگر تمایل مردم به روشنگری معنوی است ، آغاز های جدیدی را نیز بیان می کند.

رنگ سفید را در خواب دیدن صفحه جدید و تمیز را در زندگی صاحب رویا باز می کند. بنابراین ، می توان این رنگ را هم غایت و شروع نو نامید.

 

تعبیر خواب رنگ سفیدضمن پاک کردن گذشته ، به این معنی است که درب یک دوره جدید باز خواهد شد.

دیدن یک محیط کاملاً سفید ، به عنوان مثال دیدن دیوارهای سفید ، درها و پنجره ها به این معنی است که ما در مرزهای زندگی گیر کرده ایم و باید عمل کنیم زیرا زندگی می تواند در نور باشد.

 

تعبیر دیگر این خواب این است که شخص باید تصمیمات خود را بدون نگرانی نهایی کند ، زیرا نتیجه تصمیمات ، روشنایی می باشد.

برای افرادی که رنگ سفید را در خواب دیده اند ، در واقع می توان گفت که فرد برای زندگی جدید آماده است.

 

نقاشی ساختمان در جنت آباد

 


برای به نتیجه رساندن تصمیمات و فکر های جدید ، بهترین زمان است ، در تصمیم گیری برای ایجاد کسب و کار ، رزق روزی ، تحصیل یا ازدواج شجاعت بیشتری داشته باشید.

 

 نقاشی ساختمان در مناطق غرب تهران ؛ جنت آباد، پونک ، صادقیه و ... دراسرع وقت با کیفیت و با رنگ های استاندارد پذیرفته می شود

 09196857613

 

نقاشی ساختمان در جنت آباد شمالی

تمیزکردن رنگ روی شیشه های پنجره

؛ آیا لکه های رنگ روی شیشه پاک می شوند؟

تابحال برای شما هم  پیش آمده  که بعد از نقاشی ساختمان ، شیشه های پنجره دارای لکه ها یا  چکه های رنگ  بوده و نیاز به تمیز کردن و پاک کردن آنها  می باشد.

برای تمیز کردن لکه های رنگ روی شیشه ، ابتدا باید از قسمت های اضافی یا لایه رویه ، لکه رنگ خلاص شوید. در سایه این تراشیدن سطح رویه رنگ ، لکه ها به راحتی و سریع برداشته می شوند. بهترین وسیله برای این کار استفاده از تیغ های مخصوص شیشه پاک کن است که می توانید از ابزارفروشی ها یا رنگ فروشی ها تهیه کنید در صورت نبودن این وسیله می توانید به راحتی از یک چاقوی ماکت یا تیغ ژیلت استفاده کنید. هنگام استفاده از این ابزارها باید مراقب باشید.

 

 تمیز کردن رنگ از روی شیشه

 

برخی از لکه های رنگی روی شیشه حتی با استفاده از این ابزارها بطور کامل قابل حذف هستند. از این شیوه باید هنگام استفاده برای لکه ها روی شیشه یخ زده بسیار مراقب باشید. زیرا خراشیدن لکه ها روی شیشه یخ زده می تواند خراش های روی خود شیشه ایجاد کند. با تیغ های نرم و محافظت شده ژیلت ،  می توانید جهت تراشیدن رنگ  از روی شیشه یخ زده استفاده کنید دراین این حالت احتمال  آسیب دیدن سطح شیشه کمتر است .
تینر
این یک جایگزین عالی برای از بین بردن رنگهای تراشیده شده است. البته برای رنگ های پایه تینری کار ساز است از آنجا که برای سطوح فلزی مثل پنجره ها از رنگ روغنی استفاده می شود لذا به احتمال زیاد لکه های روی شیشه ها می تونه از رنگ های روغنی ( پایه تینری باشه ) . با استفاده از تینر ، لکه های رنگ روی شیشه را می توان به راحتی از بین برد. تینررا روی یک پارچه تمیز بریزید و مستقیماً بمالید. بوی تینر وضعیت خیلی ناراحت کننده ایجاد می کند. لذا بعد از این کار ، شستشو باید چندین بار انجام شود.
صابون عرب
صابون عرب در بسیاری از مناطق همانطور که برای پاکیزگی استفاده می شود جهت تمیزکردن شیشه نیز مزایایی را فراهم می کند. صابون عرب را با آب مخلوط کرده . قسمت سخت اسفنج ظرفشویی باید در این برنامه استفاده شود. اسفنج در مخلوط غوطه ور می شود و در ناحیه مورد نظر اعمال می شود. لکه ها با انجام عملیات پاک کردن کاملاً برداشته می شوند که بدون فشار بیش از حد انجام می شود. علاوه بر این ، به لطف صابون عربی ، شیشه روشن تر و تمیز به نظر می رسد.
استون
استون مخصوصاً برای لکه های ناشی از رنگ روغن مفید است. استون روی اسفنج ظرفشویی ریخته می شود و لکه ها بدون فشار دادن قسمت سخت پاک می شوند. پس از استفاده از استون ، شستشو باید با آب شفاف انجام شود. در صورتی که  استون  در دسترس نداشته باشید از تینر فوری نیز  می توانید  به جای آن استفاده کنید البته قدرت پاک کنندگی استون قوی تر است.
پس از پاک کردن برای اینکه گرد و خاک زیاد به خود نگیرد مقدار مشخصی از سرکه به آب اضافه کنید سرکه مانع از جمع شدن گرد بوده و از بخار سطح شیشه نیز جلوگیری می کند. برای از بین بردن بوی سرکه لازم است با آب تمیز، تمیز شود و سپس خشک شود.

برای  اطلاعات بیشتر درزمینه  تمیز کردن لکه های رنگ به سایت ذیل مراجعه شود :

  www.adaservice.ir

 

اجرای نقاشی ساختمان در تمام  مناطق  تهران  پذیرفته  می شود .

تماس جهت مشاوره و قیمت گرفتن: 

                             09196857613

 

نقاش ساختمان در منطقه 22 تهران

آماده سازی برای نقاشی


I. قبل از شروع به کار رنگ کاری ،لازم است دیوار یا سقف در شرایط مناسب جهت رنگ کاری باشد.
کارهای مربوط به آمادگی جهت رنگ کاری یکی از مراحل مهم رنگ کاری است. زیرا رنگ هرچه قدر هم با کیفیت باشد و با دقت اجرا شده باشد، هرگونه کم و کاستی های در آماده سازی قبل از رنگ کاری ، می تواند تصویربدی از دیوار و سقف ایجاد کند.

 

نقاش ساختمان در منطقه 22 تهران


II. اگر دیوارها نیاز به ترمیم دارند ، باید با گچ یا بتونه و با استفاده از کاردک  ترمیم انجام شود و فرصت داده شود تا خشک گردد.و بعد از خشک شدن با استفاده از سنباده ، صاف زبری و ناصافی ها را صاف کنین.
III. اگر رنگ قدیمی روی دیوارها پلاستیکی است ، باید از استر استفاده شود. پس از خشک شدن آستری ، رنگ اصلی قابل اجرا است.
IV اگر رنگ قدیمی رنگ روغنی است ، نمی توان رنگ پلاستیکی را روی آن بکار برد. جایگزینی رنگ روغن با رنگ پلاستیک سخت است ، یا باید رنگ روغنی را ازروی دیوار بتراشین یا بسوزانین و بعد با گچ ساتن یا گچ کناف سطح را صاف  کنین سپس مراحل اجرای  رنگ  پلاستیک را انجام بدین. یا بایستی یک دست بتونه روی رنگ  روغنی بکشین . سپس سطح آن را سنباده زده و بعد روند عادی نقاشی را شروع کنید.

 

V. یک سطل مناسب تهیه کنین بطوری که کار کردن با آن آسان باشد. مقداری آب مشخص شده روی رنگ اضافه کنید و بایستس روند اختلاط و همزدن بطور کامل انجام شود. رنگها معمولاً بین10 -30 درصد رقیق می شوند. برخی از رنگ ها بدون رقیق سازی استفاده می شوند و از قوام و غلظت روغن زیتون برخوردار هستند. بنابراین ، شما باید دستورالعمل های آماده سازی رنگ را روی رنگی که گرفته اید ، بخوانید  و همانطور که بر روی آن نشان داده شده است ، رنگ را برای استفاده آماده کنید.
VI. رقیق سازی رنگ های روغنی با تینر انجام می شود. به این معنا ، مقدار تینرمورد استفاده نیز مهم است. برای میزان استفاده ، به دستورالعمل های تهیه رنگ روی جعبه مراجعه کنید. پس از اتمام مراحل رنگ آمیزی رنگ روغن ، شما باید قلم مو را داخل تینر قرار دهید.
VII. قبل از نقاشی ، باید کنار دربها و پجره ها ، و قرنیزها را نوار چسب کاغذی بچسبانید. شما باید اثاث منزل تا حد ممکن از محل کار خارج کنین یا آن ها را با نایلون بپوشانید. جهت جلوگیری از افتادن نایلون ، می توانید با نوار چسب کاغذی کناره های نایلون را بچسبانید.
VIII. مراقب باشید که رنگها با مارک های مختلف را با هم مخلوط نکنید. در چنین مواردی ، ممکن است رنگ ها یکدیگر ببرند یا به خوبی مخلوط نشوند و رنگ موجی ایجاد کنند.
IX. رنگ را نباید روی سطوح کثیف یا مرطوب بمالید. بسته به نوع رنگ مورد استفاده باید سطوح آماده شود. ترک ها و سطوح پوسته شده یا طبله شده را ترمیم کرده و با سنباده صاف کنین.
X. اگر برای اولین بار رنگ روی دیوار اعمال می شود ، باید اولین مرحله آن 3-4 هفته بعد ازاجرای سطوح سیمانی یا گچ یا بتنی اعمال گردد.
XI. رنگ ها را نباید در محیط های بسیار گرم یا بسیار سرد اعمال کرد.


XII. رنگ کاری بایستی در لایه های نازک اعمال گردد.
XIII.هیچ پودر یا مایع دیگری نباید به رنگ اضافه گردد.نباید بیش ازمقدار اعلام شده رقیق شود.
XIV.برای اطمینان از چسبندگی خوب،سطوح براق با استفاده از سنباده مات گردد.
XV.روی سطح رنگ باقی مانده حتما یک لایه ماده رقیق کنند اضافه کنید تا خشک نگردد.حال بدون آنکه بهم بزنین ، درب آنرا بطور کامل ببندین بطوری هوا نکشد.و در جای خنک نگهداری شود.
XVI. اگر یک رنگ ارزان و با کیفیت پایین انتخاب کنید ، پاسخی به انتظارات خود نخواهید داد و انگار پول به هدر دادن است. برای شما بهتر است یک رنگ با کیفیت را انتخاب کنید که سالها بتوانید از آن استفاده کنید.
XVII. اینکه رنگ مورد نظر برای محیط داخلی مناسب است یا نه  باید با رنگ آمیزی یک سطح کوچک آزمایش شود.
XVIII.برای رنگ کاری ، اتاق کودک یا افراد دارای آلرژی ، بهتر است از رنگ آنتی آلرژی استفاده گردد.
این قوانین قبل از نقاشی باید رعایت شود. در غیر این صورت ، دیوارها یا سقف را نمی توان با کیفیتی که انتظار دارید رنگ آمیزی کنید ، نمی توانید نمایی را که انتظار دارید ایجاد کنید و پول خود را به اندازه کار خود هدر خواهید داد.

نقاشی ساختمان در شهران

 رنگ های سقف

   آنها جزو سالم ترین رنگ ها بوده که حاوی مواد شیمیایی زیادی نیستند. از رنگ سقف می توان به عنوان رنگ دیواری نیز استفاده کرد. به شرط اینکه روی دیوار رنگ روغنی نباشد. یعنی می توان روی دیوارهای بدون رنگ روغن، اعمال کرد.

نقاشی ساختمان در شهران

 

ویژگی های  یک رنگ سقف مناسب؛ به پوست دستتان  نفوذ نمی کند ، در روی پوستتان یا روی  لباستان  بعد از شستشو کمتر لکه های سفید  از خود بر  جای می گذارد .رنگ  سقف را بعد از اجرا  نمی  توانید پاک کنید و اگر هم پاک کنیین به پارچه جذب  خواهد شد.. اگر قصد دارید از رنگ سقف برای دیواراستفاده کنید ، می توانید با اضافه کردن مقداری چسب چوب ، آن را تقویت کنید. با این وجود ، نباید از چسب، بیش از حد استفاده کنید. چون ممکن است روی دیوار پوسته پوسته و ترک ایجاد کند. برای اجتناب از این  ریسک ها  ، توصیه می کنیم برای سقف رنگ  مخصوص سقف و برای دیوار رنگ دیواری انتخاب کنید.

 

نقاش ساختمان در پونک
در انتخاب رنگ سقف چه ویژگی هایی باید در نظر گرفت
-    داشتن پوشش خوب
-    درجه سفیدی
-    قدرت آب گریزی
-    کاربرد آسان
-    مقرون به صرفه
-    داشتن تنوع رنگ

    

ما آماده ارائه خدمات مشاوره رایگان برای شما  در زمینه  های مختلف  نقاشی  و رنگ آمیزی و  اجرای آن  در اسرع  وقت با  قیمت  مناسب  می باشیم .
با ما تماس بگیرید :

                        09198125764

 -  رنگ های دیوار

 -  نقاشی خانه چطور انجام می شود

 - نقاشی داخل ساختمان

 - رنگ کاری خانه در 7 مرحله

 

تبلیغات نقاشی ساختمان

 

 

برخی از مطالب سایت

نقاشی ساختمان اکیپ برادران مرادی اجرای انواع رنگ روغنی ،پلاستیک، آکرولیک،مولتی کالر، رنگ تخصصی کناف،...
نقاشی با رنگهای استاندارد با قیمت منصفانه  تماس :      ...
زیبا سازان پروشات ثبت: 374726  انجام کلیه امور تزئیناتی ساختمان با بهترین مصالح در کوتاهترین...
نقاشی و رنگ آمیزی ساختمان در و پنجره مولتی کالر کنیتکس رنگ روغن رنگ پلاستیک سیلروکیلر  رنگ آمیزی...

حذف آگهی از سایت

برای حذف آگهی تان از سایت، با همان شماره های که در سایت آگهی ثبت کرده اید، عدد 2 (متن پیامک فقط عدد 2 باشد) به شماره 50002691821 پیامک بفرستید و یا با شماره 09192948012 تماس بگیرید.

ثبت آگهی نقاشی ساختمان با سامانه پیامکی

نقاش ساختمان گرامی و کارفرمای محترم، شما می توانید برای درج آگهی در سایت، علاوه بر فرم ثبت سفارش با استفاده از سامانه پیامکی متن کامل آگهی خود (اعلام نقاش یا کارفرما، نوع خدمات، تلفن همراه و یا ثابت و متن آگهی) را به شماره 50002691821 پیامک بفرستید.

( لطفا در پیامتان شهر محل انجام کار نقاشی را بنویسید.)

درج آگهی در سایت نقاشی ساختمان رایگان است.